Damska

Ludowa odzież damska w nowej odsłonie 

Wypełnij swoją garderobę kolorami i dodaj jej charakteru, który zachwycał już pokolenie naszych pradziadków – a teraz powrócił, by zachwycić i nasze. Folkowa odzież damska ponownie podbija salony modowe na całym świecie. Już najwyższy czas, by stała się ona nieodzownym elementem także Twoich stylizacji! Odśwież swoją szafę sięgając po tradycyjne ubrania ludowe damskie wywodzące się wprost spod samiuśkich Tater. 

W naszym zakopiańskim sklepie internetowym znajdziesz dziesiątki sztuk góralskiej odzieży damskiej, która swój początek miała właśnie pod górami, gdzie rozpoczynaliśmy swoją działalność. Od zawsze chcieliśmy dzielić się folklorem, który był nam najbliższy – i który wspaniale prezentował się na ubraniach. Z tego powodu dla naszych klientek przygotowaliśmy szeroki wybór damskiej odzieży ludowej i folkowej. Na każdej z tkanin zawarliśmy żywe, piękne, a przede wszystkim trwałe kolory, które będą cieszyć oczy swoich właścicielek przez długie lata. Zadbaliśmy także o charakterystyczne przeszycia, hafty, a nawet kroje – wszystko po to, by wraz z zamówionym towarem trafiał do Ciebie kawałek Podhala. 

Góralskie ubrania damskie – nowoczesność i tradycja w najlepszym wydaniu

Tworząc nasze folkowe ubrania damskie garściami czerpiemy z tego, co najpiękniejsze w tradycji Podhala. Wykorzystujemy znane wzory, haftowane elementy i kojarzone z góralami kroje, by tworzyć unikalne i jednocześnie ponadczasowe stroje. Jednocześnie nie zaglądamy przy tym do historycznych książek. Nasza ludowa odzież damska to unowocześniona wersja tradycyjnych strojów, która może być noszona na co dzień, na specjalne okazje, a nawet na spotkania biznesowe. Przygotowaliśmy szeroki wybór góralskich i folkowych ubrań damskich, które mogą stać się dodatkiem lub kluczowym elementem Twojej stylizacji. Ostateczna decyzja co do jej wyglądu należy do Ciebie – wiemy jednak, że z naszymi produktami będzie to niezwykle barwna kreacja! 

Pokazano 1-36 z 41 pozycji
Pokazano 1-36 z 41 pozycji

Aktywne filtry