Wymiany i zwroty Zakostyle

Dla klientów zagranicznych: wysyłka produktu w przypadku wymiany lub zawrotu następuje na koszt Klienta.

W razie chęci zwrotu lub wymiany zakupionych u nas produktów prosimy kontaktować się:

 • przez e-mail: info@zakostyle.pl
 • lub telefonicznie: +48 577 068 369

WYMIANY I ZWROTY Zakostyle

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie interentowym Zakostyle  bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony, posiada oryginalne opakowanie i metkowanie.
 2. Zwracany bądź wymieniany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dokumentem zakupu oraz pisemną informacją o przyczynie zwrotu (odstąpienie od umowy zgodnie z Ustawą) lub wymiany (np.z powodu wymiany na inny rozmiar) na adres:

  Zakostyle
  Suche 4a, 34-520 Poronin

 3. Sklep internetowy Zakostyle nie przyjmuje żadnych paczek odsyłanych za pobraniem.
 4. Klient może odesłać produkt zakupiony w sklepie internetowym Zakostyle w celu wymiany po uprzednim skontaktowaniu się z firmą pod numerem telefonu +48  577 068 369. Wymiana produktu np. na inny model, inny kolor bądź rozmiar musi być zgłoszona nie dalej niż 14 dni od dnia odebrania wysyłki.

REKLAMACJI NIE PODLEGA:

 • PRODUKTY POSIADAJĄCE USZKODZENIA MECHANICZNE WYNIKŁE Z NIEWŁAŚCIWEGO UŻYTKOWANIA
 • NATURALNE ZUŻYCIE PRODUKTU
 • ODBARWIENIE WNĘTRZA PRODUKTU WYKONANEGO ZE SKÓR NATURALNYCH POWSTAŁE POD WPŁYWEM POTU LUB MOCNEGO PRZEMOCZENIA

ZDJĘCIA PRODUKTÓW MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE RÓŻNIĆ KOLORYSTYCZNIE OD ORYGINAŁU. ZALEŻY TO OD INDYWIDUALNEGO USTAWIENIA MONITORA I KONTA PATRZENIA NA NIEGO.